Володарські чиновники взяли участь в спартакіаді

9 червня 2018 року в м. Ірпінь відбувся другий етап обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовці Київської області.. Спартакіада – це один із заходів, стимулює державних службовців підтримувати фізичне здоров’я, сприяє укріпленню дружніх зв’язків між державними структурами.  Команда державних службовців Володарського району також взяла участь в фінальній частині змагань.

Розпочався захід традиційною урочистою церемонією відкриття. З вітальним словом виступили організатори цієї знакової події.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять друга й колеги Миколи Жирного, голови Київської обласної організації ФСТ «Спартак», який передчасно пішов від нас 4 червня.

Продовжився урочистий захід святковим парадом за участю команд, які барвистою колоною пройшлися стадіоном, а на чолі кожного району крокували юні спортсмени з табличками з назвами районів. Ефектність дійства підсилював ансамбль барабанщиць «Литаври».

У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів у складі збірних команд держслужбовців з 22 районів Київщини, окрім Згурівської, Фастівської та Васильківської РДА. Програма обласної спартакіади включала змагання з 5 видів: футболу, шашок, шахів, волейболу та настільного тенісу.

Збірна команда державних службовців Володарського району брала участь у чотирьох видах спорту, чим вкотре підтвердила свій рівень майстерності та сили. У кожному виді наші спортсмени проявили свою силу та бажання до перемоги, що і дало свої результати.  У  змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків вибороли друге місце, а у міні-футболі об’єднана команда Володарської та Білоцерківської РДА стала тріумфаторами.

Усі учасники, які посіли призові місця, були нагородженні грамотами, медалями та кубками відповідних ступенів.

Володарська раойонна рада вітає з гарним виступом команду нашого району та бажає спортсменам гарних результатів і у наступному етапі.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району