Що пов’язує український агрохолдинг із терористами ЛНР та ДНР?

Кияни щиро вірять у те, що уже найближчим часом у нашій державі запанує мир. Проте наслідки затяжної та жорстокої війни на Донбасу будуть падати тінню на майбутнє країни. Уже зараз на мирні території пробираються таргани-сепаратисти, які. піджимаючи хвіст, втекли з лав так званих ЛНР та ДНР. Проте, здавалося, хто зможе приютити цих вбивць та тиранів?  Як вияснилось, скандальний Агрохолдинг “Мрія” займається реабілітацією терористів, прикриваючи їхній тил та жорстоке минуле.

 

Нещодавно у хобі операції СБУ було затримано такого собі Хрустальова Сергія, уродженця Донецької області, який ще на початку війни у 2014 році став старшим мінометником артилерійської системи “Нона” окремої бригади спеціального призначення “Восток” та перебував у ній до березня 2016 року. Терориста повязали прямо на робочому місці… на території Агрохолдингу “Мрія”, де він і працював після втечі з Донбасу.

 

Після ознайомлення із минулим керівництва Хрустальова Сергія, стає зрозуміло, хто і чому пригрів його під крилом. Олександр Ліхачов, голова служби охорони Мрії, який і найняв терориста з ДНР,  за часів Януковича  командував міліцейським УБОЗом Донецької області. Пізніше ці так звані правоохоронці практично у повному складі перейшли на бік сепаратистів.

 

Заступник  Ліхачова – Всеволод  Нікрасов, працював в міліції Маріуполя, яка з початком бойових дій також перейшла на бік окупантів і здала їм місто.

 

Не менше запитань виникає і до самого генерального директора Агрохолдингу “Мрія”, який чудово знав про минуле своїх підлеглих. Саймон Чернявський має тісні стосунки із олігархами Донбасу, в тому числі, працював на Рината Ахметова.

 

“Мрія” – сепаратистське кубло, яке зручно розмістилося на мирних землях Західної України. Цікаво, а чи знають інвестори, кредитори та селяни про темне терористичне обличчя скандального агрохолдину? Хочеться вірити, що СБУ розбереться у ситуації…

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району